Hakkımızda

  1. Kayıt Evrakları
  2. Kayıt Formu
  3. İletişim Bilgilerimiz

Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeyen, çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Özel Moda Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdunun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli ve konforlu konaklama imkanı sunmaktır.

Modanın nezih ortamı ile sosyal ve kültürel metropol alışkanlıklarının tam ortasında yer alan yurdumuz, temiz bir aile sokağı ile ulaşım kolaylığını bir arada hizmetinize sunuyor. Amacımız; yetişkin bireylere ev sahipliği yaptığımızı unutmadan, öğrencilerimize, derslerine ve çalışmalarına odaklanabilecekleri, güvenli bir yaşama alanını uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla sağlamaktır.

Modanın nezih ortamı ile Bahariye’nin sosyal ve kültürel metropol alışkanlıklarının tam ortasında yer alan yurdumuz, temiz bir aile sokağı ile ulaşım kolaylığını bir arada hizmetinize sunuyor. Özel Moda Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak, üniversite eğitiminin sadece sınavlar ve vizelerden ibaret olmadığının, öğrencilerimizin çağdaş, kültürlü ve sosyal bireyler olarak kendilerini geliştirmesinin öneminin bilincindeyiz. Amacımız vatana ve millete faydalı, düşünen, eleştiren, fikrini söyleyebilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, yaratıcı insanların yetişmesine yardımcı olmaktır. 

YÖNETİM KADROMUZ

ÖZEL MODA YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU, deneyimli, saygılı ve güler yüzlü personeliyle öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

İSMAİL PEKUYAR (Kurucu Müdür): Hazırlanıyor...

 

FATMA OK (Müdür): Üniversite eğitimini Edirne Trakya Üniversitesinde tamamladı. Mimar olarak birçok projede çalıştı. En son Maslak Meshatten konutlarının yapımında çalıştı. Yurdumuzda müdür olarak yurt yönetiminde yer almaktadır.

GÜVENLİK : Güncelleniyor

AŞÇILARIMIZ: Güncelleniyor

KAT GÖREVLİLERİ: Güncelleniyor